Fatih Terim’le yollar ayrılacak mı? Mustafa Cengiz açıklıyor

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim’le yolları ayıracak mı?. Mustafa Cengiz’in bu kararını açıklaması bekleniyor.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in 14:00’te başlacak olan basın toplantısı öncesi, teknik direktör Fatih Terim de Türk Telekom Stadı’na davet etti. Başkan Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim ve yönetim kurulu üyeleriyle kritik bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından Fatih Terim, stattan ayrıldı. Başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim’in görüşmesi devam ettiği için 14:00’teki basın toplantısı ileri bir saate alındı. 

Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim’in “Yönetimle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. herkes konuşurken, ben de açıkladım. Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray’a sözüm var. Zaten Mayıs’ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim” sözlerine vereceği yanıt merakla bekleniyor. 

Mustafa Cengiz’in açıklamalarından  öne çıkanlar şu şekilde; 

– Takım iyi gidiyor. Allah bozmasın. Tamamına erdirsin. Geçmişini bilmeyen geleceğini yönetemez. 3-5 gündür kaos yaratılmaya çalışılıyor. Özellikle sosyal medyada üzüldüğüm, bana göre haksız suçlamalar var. Herkese saygı duyarım. Taraftar şunu unutmasın, geçmişini bilmeyen, geleceğiyle ilgili karar veremez.

– Önemli olan fotoğraf değil, filmdir. Biz aldığımızda genel durum şuydu, 157 milyon euroya yakın borcumuz vardı. 147 milyon euro olarak UEFA’ya bildirilmişti. Dany ve Chedjou’nun koydurduğu transfer yasakları vardı. 31’inde görevi aldık, 32M€ ödememiz vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir