Altun, Bahçeli’ye şükranlarını sundu: Çağrısı çok anlamlı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gençlere “üniversite tercihlerinde iletişim fakültelerini dikkate almaları” çağrısına ilişkin açıklama yaptı.

Medyanın önemli bir bölümünün Türkiye’nin menfaatlerine karşı  5. kol faaliyeti yürüttüğünü öne süren Altun, Bahçeli’ye ‘bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarını sunduklarını’ söyledi.

Altun, şu ifadeleri kullandı: 

“Ülkemizin menfaatlerine karşı medyanın önemli bir bölümü 5. kol faaliyeti yürütüyor. Yalanlar üzerine inşa ettikleri gündemlerini hakikatin sesiyle buluşturmalıyız.

Bu medya kuşatmasını da kırmak ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada hakikatin sesini yükseltmek için sürdürdüğümüz iletişim seferberliğinde hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Ülkemizin her bir ferdinin bu mücadeleye omuz vereceğine yürekten inanıyorum.

İletişim Başkanlığı olarak ülkemizin haklı davasını dünyaya anlatma mücadelemizde İletişim Fakülteleri de önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. İletişim Fakültesi hocalarımızı, öğrencilerimizi ve tüm gençlerimizi Türkiye’nin iletişimini birlikte yapmaya davet ediyorum.”
 

MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’ye bu anlamlı çağrısından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizin menfaatlerine karşı medyanın önemli bir bölümü 5. kol faaliyeti yürütüyor. Yalanlar üzerine inşa ettikleri gündemlerini hakikatin sesiyle buluşturmalıyız. https://t.co/zYI82xKtdn

— Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) March 11, 2021  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir